BİZE SORUN
  • +90 507 580 47 23
  • +90 507 580 47 23

Diyarbakır Bölgesindeki Hizmetlerimiz

Diyarbakır Buz Lazer

Diyarbakır Buz Lazer

Diyarbakır Buz Lazer ile Serin bir masaj yaptırıyor gibi hissettiğiniz, neredeyse tamamen acısız bir epilasyon tecrübesi sunan Soprano Ice ile cildiniz  maksimum koruma altındadırAcısız, ağrısız bir epilasyon tecrübesi sunar.

Detaylı Bilgi
Diyarbakır Cilt Bakımı

Diyarbakır Cilt Bakımı

alkol ve sigara tüketimi de cildin görünümünü etkileyen en önemli faktörlerdir. İşte tüm bu sebeplerden dolayı cildimize ihtiyacı olan temel bakımı vermemiz çok önemlidir. Diyarbakır Cilt Bakımı cildimiz için kusursuz bakım rutinidir. Onu iyileştirmek ve iyi tutmak için gereken her şey bu temel rutinin içinde yer alır. 

Detaylı Bilgi
Diyarbakır Microblading

Diyarbakır Microblading

Diyarbakır Microblading  Kaş Kontürü  fiyatları işlemin yapıldığı yere ve işlemi yapan uzmana göre fiyatlar çok fazla değişkenlik gösteriyor. Burada çok dikkatli bir seçim yapılması gerekiyor.

Detaylı Bilgi
Diyarbakır PRP

Diyarbakır PRP

Diyarbakır PRP uygulaması sonrasında kişi normal hayatına devam edebilir. Kişide iş ve sosyal yaşamı etkileyecek herhangi bir görüntü oluşmaz. Bazı durumlarda uygulamada kullanılan iğnelere bağlı olarak küçük ve geçici morluklar, kızarıklıklar oluşabilir.

Detaylı Bilgi
Diyarbakır Eyeliner

Diyarbakır Eyeliner

Video ve fotoğraf anlatımlarıyla adımları izleyerek kadınlar makyaj yapmayı başarıyor. Özellikle kadınlar eyeliner sürmekte çok zorlanıyor. Diyarbakır Eyeliner çekmek zor zanaat olmuş bir durumda.  Kadınlar dramatik, nostalji ve eyeliner modellerini göz kapaklarında görmek istiyor.

Detaylı Bilgi
Diyarbakır Kaş Laminasyon

Diyarbakır Kaş Laminasyon

Diyarbakır Kaş Laminasyon işlemi kaşlarınızın uzun süreli şekillenmesi için uygulanan bir işlemdir. Kaşların asimetrisi, sert tüylerin yanlış yönde büyümesi problemini çözer ve istenen şekli ve rengi almasını sağlar. Laminasyonlu kaşlar ideal bir kaş görünümü vermeyi mümkün kılar.

Detaylı Bilgi
Diyarbakır Dermapen

Diyarbakır Dermapen

Diyarbakır Dermapen uygulaması sonrasında 5 gün boyunca, bölgeyi günde bir kez temizleyip nazik bir yüz nemlendiricisi veya doktorunuzun önerdiği bir hyalüronik asit solüsyonu kullanabilirsiniz. Uygulamanın ardından iyi bir güneş koruması uygulayın ve aşındırıcı temizleyicilerden kaçının.

Detaylı Bilgi
Diyarbakır G5 Zayıflama

Diyarbakır G5 Zayıflama

Diyarbakır G5 Zayıflama masajının deytaları: Vücudun her bölgesine uygulanabilen Diyarbakır G5 Zayıflama, en çok üst bacak, kalça ve popo bölgesinde tercih edilir. Kişiye özel bir tedavi programı belirlenir, ihtiyaca yönelik şekilde 10-15 seans arasında uygulanır.  Her seans 20-25 dakika sürmektedir.

Detaylı Bilgi
Diyarbakır Cilt Beyazlatma

Diyarbakır Cilt Beyazlatma

Diyarbakır Cilt Beyazlatma işlemleri oldukça konforlu ve güvenilir olabilen uygulamalardır. Yüksek hasta memnuniyeti sağlayabildiğimiz ve yüz güldüren sonuçlar alabildiğimiz cilt beyazlatma işlemlerinde kararmanın şiddeti hangi boyutta olursa olsun etkin bir sonuç elde edilebilmektedir.

Detaylı Bilgi
Diyarbakır Agua Peling

Diyarbakır Agua Peling

Öncelikle cildin ihtiyacına göre 5 veya 10 dk. kadar alfa hidroksit asit ile agua peel uygulanır. Bu işlem ölü dokuları temizlemeye ve gözenekleri açmaya yarar. Daha sonra yine cildin ihtiyacına göre 5 veya 10 dk. kadar salisilik asit ile Diyarbakır Agua Peling uygulanır. Salisilik asit cildin alt katmanlarına kadar emilir.

Detaylı Bilgi
Diyarbakır Akne Protokolü

Diyarbakır Akne Protokolü

Diyarbakır Akne Protokolü için öncelikle cildin günlük temizliği gerçekleştirilir. Ardından buhar tedavisi ile gözeneklerin açılması sağlanır ve iltihaplı dokular temizlenerek bakım ürünleri sürülür. Diyarbakır Akne Protokolü Gözeneklerin bir daha dolmaması adına peeling işlemi uygulanır ve cildinize uygun doğal maskeler yapılır.

Detaylı Bilgi
Diyarbakır Kalıcı Makyaj

Diyarbakır Kalıcı Makyaj

Diyarbakır Kalıcı Makyaj  zararlı mı? Kalıcı makyaj uygulamaları temelde son derece güvenli bir uygulamadır. Ancak yapıldığı yer ve kullanılan malzeme bu durumu etkileyebilmektedir. Eğer tek kullanımlık malzeme kullanılmazsa çeşitli bulaşıcı hastalıkların geçmesine, enfeksiyona neden olabilmektedir.

Detaylı Bilgi
Diyarbakır Plazmapen

Diyarbakır Plazmapen

Diyarbakır Plazmapen uygulaması hakkında daha fazla bilgi almak ya da bu işlemden faydalanmak amacıyla randevu talep etmek isterseniz hemen bizi arayabilirsiniz. Kısa süreli bir işlem ile yaşadığınız cilt sorunlarından kurtulmanız mümkün olacaktır.

Detaylı Bilgi
Diyarbakır Ben Alımı

Diyarbakır Ben Alımı

Diyarbakır Ben Alımı cilt yüzeyinden daha kabarık olan benlerin lazer tedavisinde daha iyi sonuçlar alınmaktadır. Ben incelendikten sonra doktor biyopsi almanın daha güvenli olacağını düşünüyorsa, örneğin ben yakın zamanda boyut veya renkte değiştiyse, numunenin alınabilmesi için geleneksel cerrahi ben alımı yöntemi tavsiye edilir.

Detaylı Bilgi
Diyarbakır BB Glow

Diyarbakır BB Glow

Diyarbakır BB Glow işlemini gerçekleştirmek için öncelikle özel olarak hazırlanan bitkisel serumlar, bu işleme özel bir cihaz aracılığıyla cilt üzerine uygulanıyor. Söz konusu serumların içeriği; ciltte sıkılaşma, renk eşitsizliklerini ortadan kaldırma, nem kazandırma, ışıltı sağlama ve fondöten etkisi yaratan pürüzsüz bir görüntü oluşturmayı kolaylaştırıyor.

Detaylı Bilgi
Diyarbakır Dudak Vitamini

Diyarbakır Dudak Vitamini

Dudakta meydana gelen çatlaklar ve deformasyonlar kişi için fiziksel olarak rahatsız edici olduğu kadar görünüş için de rahatsız edicidir. Diyarbakır Dudak Vitamini yaptırmayanlarda özellikle pul pul olmuş dudak hoş olmayan bir görünüş olarak kabul edilir. Dudak vitamini uygulaması ile dudak beslenir ve desteklenir.

Detaylı Bilgi
Diyarbakır İpek Kirpik

Diyarbakır İpek Kirpik

Diyarbakır İpek Kirpik en çok klasik ve Volum olark bilinir ve kategorize edilirler. Klasik en kalın kirpiktir ve doğal olana bire bir uygulanırken, volum en ince kirpik olup her bir doğal kirpiğe 3 ile 5 adet birden uygulanır.

Detaylı Bilgi
Diyarbakır Saç Simülasyonu

Diyarbakır Saç Simülasyonu

Diyarbakır Saç Simülasyonu saçlarda ki kalıcılığı kişinin hassasiyetine, cilt nemine, yoğunluğuna, elastikiyetine ve cildin genel durumuna göre değişkenlik gösterir. Kişinin cilt yapısı ve kişinin yaşamsal fonksiyonlarına bağlı olarak ortalama 6 ay-2 yıl kullanım süresi vardır.

Detaylı Bilgi
Diyarbakır Çatlak Tedavisi

Diyarbakır Çatlak Tedavisi

Diyarbakır Çatlak Tedavisi gelişen teknolojiyle birlikte, her geçen gün çatlak tedavisinde kullanılan yöntemlerde de iyileşmeler görülmektedir. Ancak, cilt çatlağı tedavisine başlamak isteyen kişilerin öncelikle çatlağın görüldüğü bölgenin bir daha tam olarak eski haline gelmeyeceğini unutmamaları gerekir.

Detaylı Bilgi

İrem Güzellik Salonu, Diyarbakır Lazer Epilasyon & Cilt Bakımı

Merak ettiklerinizi bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz. Resim gönderimi sağlayıp sorularınızı iletebilirsiniz..

0507 580 47 23

Bize Ulaşın

İrem Güzellik Salonu, Diyarbakır Lazer Epilasyon & Cilt Bakımı Diyarbakır’da Buz lazer, Çatlak tedavisi, Cilt bakımı, Microblading, PRP, Eyeliner, Kaş laminasyon, Dermapen, G5 Zayıflama, Cilt beyazlatma, Agua Peeling, Akne Protokolü, Kalıcı Makyaj, Plazmapen, Ben Alımı, BB Glow, Dudak Vitamini, İpek Kirpik, Saç Simülasyonu başta olmak üzere bir çok alanda uzman ekibiyle steril salonunda profesyonel hizmet vermektedir.

> > > >
Bizi Arayın