BİZE SORUN
  • +90 507 580 47 23
  • +90 507 580 47 23

Sıkça Sorulan Sorular

Profesyonel güvenilir güzellik salonu arıyorsunuz, Ama kaygılarınız var... Hiç sorun değil :)

İpek kirpik uygulaması yaptırdıktan sonra çıkarma işlemi yaptırabilirsiniz. İpek kirpik uygulayıcısı uzman tarafından kullanılacak özel ipek kirpik çıkarıcı solüsyon ile kolaylıkla ipek kirpiklerinizi çıkarttırabilirsiniz. Bu uygulamanın mevcut kirpiklerinize herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

Cildi toksinlerden arındırıyor, yeniliyor ve koruyor. Kırışıklık, yüzeysel cilt lekeleri, yağlı cilt problemleri ve akne tedavisinde de etkili.

Epilasyon ileri teknolojiden yararlanılarak uygulanan bir uygulama olduğundan oldukça memnun edici sonuçlar vermektedir.

Vücuttaki çirkin  Görünümleri özellikle bayanları fazlaca rahatsız eden selülit ve çatlak problemi uzman kadromuzla yapılan özel seanslar ile tam olarak kurtulmak mümkün. 10 günlük özel bir işlem ile pürüzsüz bir vücut sahip olabilirsiniz.

Ciltte fondöten etkisi yaratarak, cilde ışıltı kazandırmak, cildi daha aydınlık göstermek akne ve leke izlerinde onarmaya yardımcı olan bir işlemdir.
Bu uygulama özel bitkisel serumlar kullanılarak yapılan bir işlemdir. Bu serumlar kalıcı makyaj işlemindeki gibi özel cihazlar yardımı ile cilde uygulanmaktadır. Bu özel serumu vasıtasıyla cildteki serbest radikalleri nötralize eder, ciltte melanin içeriğini Uv ışınlarına maruz kalmadan önce ve sonra azaltır. Cilt tonunu aydınlatır, Ortalama 1 yıl boyunca cilde fondöten varmış efekti kazandırıp, sağlıklı parlak bir görünüm oluşturur. 1 yılın sonunda cildden emlimi ile kalıcılığını yitirerek kaybolur.
10 Gün ara ile 3 seans şeklinde uygulamaları yapılmaktadır.

Cilt Bakımı 4 Mevsim Yapılabilir. Evde Kullanılan Cildinize Uygun  Devam Ürünleriyle Birlikte İhtiyaç Doğrultusunda Cildinize Uzman Kişilerce Cilt Bakımı Yaptırabilirsiniz.

Ciltteki Lekelerin Derinliği,Kalıtsal Faktörler,Leke Oluşumunu Tetikleyen Faktörler Göz Önünde Bulundurulmalıdır.Leke Protokolünde Alternatif Uygulamalar Salonumuzda Mevcuttur.


İşlem sonrası ciltte belirgin bir soyulma olmaz. Yüzde hafif bir pembelik gerçekleşir. Bu durum birkaç saat içinde geriler. İşlem sonrası iş ve sosyal hayata dönülebilir. Karbon peeling işleminden sonra nelere dikkat edilmelidir? İşlemle aynı gün sıcak banyo yapılmaz. Güneşten koruyucu kullanılmalıdır. Karbon peeling diğer cilt yenileme yöntemleri ile birlikte kullanılabilir mi? Karbon peeling gözenek küçültme, leke tedavisi, cilt geçleştirme yaparken diğer yöntemlerle birlikte kullanılarak etkinliği artırılabilir. PRP, mezoterapi, fraksiyonel lazerler ve radyofrekans gibi yöntemlerle dönüşümlü kullanılabilir.

Selülit ve çatlak, Selülit, genellikle insan vücudunun bacak ve kalça bölgelerinde görülen, portakal kabuğu görünümlü oluşumlara verilen isimdir. Çoğunlukla bayanlarda olmakla beraber erkeklerde hatta bebeklerde dahi görülmektedir. Selülit oluşumunun pek çok sebebi sayılmaktadır. Sürekli görülen kabızlık, karaciğer fonksiyonlarında bozukluk, hareketsizlik, genetik, sindirim sistemindeki bozukluklar, güneş ışığının yetersiz alınması gibi durumların selülit oluşumuna neden olduğu görüşü hakimdir.

Dolaşım sisteminin bozulmasıyla damar duvarlarından sızan serumun etkisiyle önce küçük ödemler oluşur. Bu ödemler yağ ile dolaşım sisteminin iletişimi bozar. İletişimi bozulan yağlar ödemlerin arasında küçük kitleleri oluşturur. Zamanla ödemler ortadan kalkar. Ortaya çıkan son durum ise selülittir.

Cilt çatlakları Deride bulunan balık yağına benzer bir yapıda olan elastin liflerinin zarar görmesiyle ciltte çatlaklar oluşmaktadır. Cilde esneklik veren elastin lifleri, esnemek ve gerilmekle görevlidir. Bu görevini yerine getiremeyince ortaya cilt çatlağı çıkmaktadır. Hamilelik, kilo alıp verme, dengesiz beslenme gibi faktörler çatlaklara sebep olurlar. Küçük küçük kızarıklardan çatlağın meydana geldiği anlaşılır.

İrem Güzellik Salonu Diyarbakır’da Buz lazer, Çatlak tedavisi, Cilt bakımı, Microblading, PRP, Eyeliner, Kaş laminasyon, Dermapen, G5 Zayıflama, Cilt beyazlatma, Agua Peeling, Akne Protokolü, Kalıcı Makyaj, Plazmapen, Ben Alımı, BB Glow, Dudak Vitamini, İpek Kirpik, Saç Simülasyonu başta olmak üzere bir çok alanda uzman ekibiyle steril salonunda profesyonel hizmet vermektedir.

> > > >
Bizi Arayın