BİZE SORUN
  • +90 507 580 47 23
  • +90 507 580 47 23

Dudak Vitamini

Dudak Vitamini

 Dudak Vitamini

Özellikle kış mevsimine doğru hava şartlarının sertleşmesi ile dudakta çatlamalar meydana gelir. Ayrıca yaşın ilerlemesi ve çeşitli çevresel etmenlerle beraber bu çatlamalar daha sık meydana gelir ve zor iyileşir. Dudakta meydana gelen çatlaklar ve deformasyonlar kişi için fiziksel olarak rahatsız edici olduğu kadar görünüş için de rahatsız edicidir. Dudak Vitamini yaptırmayanlarda özellikle pul pul olmuş dudak hoş olmayan bir görünüş olarak kabul edilir. Dudak vitamini uygulaması ile dudak beslenir ve desteklenir.

Ayrıca dudak vitamini içeriğinde dolgu malzemesi bulunan ve dudağa hacim kazandırmak için yapılan işlemlerden biridir. Hyalüronik asit ile uygulanan bu yöntem dudak estetiği yöntemleri arasında en doğal dudak dolgusu uygulaması olarak kendini gösterir. İçeriğinde bulunan çapraz bağları sıkı olmayan dolgu sayesinde dudağa doğal hacim kazandırır. Hacmi çok belirgin istemeyen kişiler doğal dudak dolgusu olarak tercih etmektedir. Hacmin yanı sıra içinde bulunan mannitol ile daha canlı, fresh bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.

Dudak Vitamini Uygulaması İçerisinde Neler Vardır?

Dudak Vitamini uygulamasında içerisinde dudağın beslenmesi için gerekli olan besleyici vitaminler, hyalüronik asit ve mannitol bulunan kokteyl bir karışım kullanılır. Dudak vitamini ile canlı ve dolgun dudaklara sahip olmak mümkündür. Görünümünde belirgin bir değişiklik yapmak istemeyen kişiler dudak vitamini uygulaması ile hem daha canlı, hem de doğal dudaklara sahip olabilirler. Kalıcılığı kişiden kişiye değişmekle birlikte 12 aya kadar sürebilir. İlk uygulama sonrasında kalıcılığı kısa süreli olabilir fakat kısa aralıklarla ve düzenli uygulama sonrası kalıcılık süresi arttırılabilir.

Dudak Vitamini Uygulaması Nasıl Yapılır?

Dudak Vitamini uygulaması mikro iğneler ile gerçekleştirilir. İşlem esnasında herhangi bir hassasiyet oluşmaması için anestezik krem tercih edilebilir. Krem etkisini gösterdikten sonra vitamin enjekte edilir. İşlem yaklaşık olarak 10 dakika sürer ve sonrasında kişiler normal hayatlarına kaldıkları yerden devam edebilirler. İğneli bir işlem olduğundan kişinin hassasiyetine bağlı morluk ve ödem oluşabilir. Ödem gerileyerek dudak belirli zaman içerisinde son halini alır.


İrem Güzellik Salonu, Diyarbakır Lazer Epilasyon & Cilt Bakımı

Merak ettiklerinizi bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz. Resim gönderimi sağlayıp sorularınızı iletebilirsiniz..

0507 580 47 23

Bize Ulaşın

İrem Güzellik Salonu Diyarbakır’da Buz lazer, Çatlak tedavisi, Cilt bakımı, Microblading, PRP, Eyeliner, Kaş laminasyon, Dermapen, G5 Zayıflama, Cilt beyazlatma, Agua Peeling, Akne Protokolü, Kalıcı Makyaj, Plazmapen, Ben Alımı, BB Glow, Dudak Vitamini, İpek Kirpik, Saç Simülasyonu başta olmak üzere bir çok alanda uzman ekibiyle steril salonunda profesyonel hizmet vermektedir.

> > > >
Bizi Arayın