BİZE SORUN
  • +90 507 580 47 23
  • +90 507 580 47 23

Akne Protokolü

Akne Protokolü

 Akne Protokolü

Evde kendi kendinize uyguladığınız sivilce giderici maskeler akne oluşumunu engellemediği gibi daha da fazla artırarak estetik görüntünüzü bozmakta ve fazlasıyla yağlı lezyonların oluşmasına sebep olmaktadırlar.

Akne oluşumlarını hormonsal sebeplerden, karaciğer rahatsızlıklarından ya da vücudunuzun aşırı yağ üretmesinden yaşıyor olabilirsiniz. Öncelikle sebebi bilmeniz gerekmektedir. Eğer yağlı bir cilt sorununuz varsa arındırıcı ve yenileyici akne protokolü işlemini yaptırmanız en doğru olanıdır. Düzenli olarak yaptıracağınız Akne Protokolü işlemiyle artık akne sorunları yaşamamanıza ve cildinizin daha sağlıklı bir görüntüye ulaşmasına sebep olmaktadır.

Arındırıcı ve nemlendirici akne bakımı için gideceğiniz merkezin ve uygulama yapacak kişilerin güvenilir olmasına özen göstermeli ve işlemin gerçekleşeceği alanların steril olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca akne problemi bir iltihap durumundan gerçekleştiği için kişiye özel ürünlerin kullanıldığından da emin olmalısınız.

Akne Protokolü için öncelikle cildin günlük temizliği gerçekleştirilir. Ardından buhar tedavisi ile gözeneklerin açılması sağlanır ve iltihaplı dokular temizlenerek bakım ürünleri sürülür. Akne Protokolü Gözeneklerin bir daha dolmaması adına peeling işlemi uygulanır ve cildinize uygun doğal maskeler yapılır.

Akne Protokolü sayesinde gözenekler sıkılaşarak kapanır. Düzenli bir rutin çerçevesinde bu işlemi gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz. Devamlı akne problemi yaşayan kişiler düzenli şekilde akne bakımı işlemi yaptırdıkları zaman artık akne problemi ile karşılaşmamaktadırlar.


İrem Güzellik Salonu, Diyarbakır Lazer Epilasyon & Cilt Bakımı

Merak ettiklerinizi bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz. Resim gönderimi sağlayıp sorularınızı iletebilirsiniz..

0507 580 47 23

Bize Ulaşın

İrem Güzellik Salonu Diyarbakır’da Buz lazer, Çatlak tedavisi, Cilt bakımı, Microblading, PRP, Eyeliner, Kaş laminasyon, Dermapen, G5 Zayıflama, Cilt beyazlatma, Agua Peeling, Akne Protokolü, Kalıcı Makyaj, Plazmapen, Ben Alımı, BB Glow, Dudak Vitamini, İpek Kirpik, Saç Simülasyonu başta olmak üzere bir çok alanda uzman ekibiyle steril salonunda profesyonel hizmet vermektedir.

> > > >
Bizi Arayın