BİZE SORUN
  • +90 507 580 47 23
  • +90 507 580 47 23

Altın Oran Kaş Tasarımı

Altın Oran Kaş Tasarımı

 Altın Oran Kaş Tasarımı

Altın Oran Kaş Tasarımı işleminin kişinin yüz yapısına göre uygulanması büyük önem taşır. Yapılan en ufak bir hata, kişinin en az iki hafta boyunca aynaya mutsuz bir şekilde bakmasına neden olabilir. Göz yapısı, kaşın seyrekliği ya da çok olması gibi faktörler kaş şeklinizin belirlenmesinde etkili olur. Bu konular incelenmeden yapılan kaş tasarımı, yüzünüzün hiç istemediğiniz şekilde bir ifade almasına neden olacaktır.

Kaş Tasarımı kaşlarınızın yüz ifadenize uygun şekillendirilmesine denilir. Güzellik Uzmanımız Altın Oran Ölçümlemesi ile yüzünüze uygun en güzel kaş tasarımını sizlere sunar.

Sanatçı Leonardo da Vinci’nin tanımlamasıyla Altın Oran dediğimiz, kişinin yüz organlarının birbirlerine ölçümsel uyumunu kasteden nicelik, yüzde yapılacak tüm değişiklik ve planlamalarda ölçümsel olarak bize yol gösterici olmaktadır.

Altın Oran Kaş Tasarımı ile kaş şeklini yeniden yapılandırmak, dudaklarda renk ve canlılık sağlamak, göz şeklini belirginleştirmek özetle güzelliğe dair bütün uygulamalarda Altın Oran tasarımla etkileyici sonuçlar elde edilebilir.

Estetik cerrahi operasyonlarda nasıl burun, göz, dudak, alın ölçümleri profesyonel bakış açısıyla birleştiriliyorlarsa, kaş tasarımda da benzer şekilde Altın Oran Kaş Tasarımı ölçümüyle kişinin göz aralığı, burun kanat genişliği, alın yapısı, göz kapağı pozisyonu değerlendirilmeye alınıyor.

Herkes için belirli tek düze bir kaş boyutu ve şekli yoktur; yapılırsa da doğal durmayacaktır. Altın Oran Kaş Tasarımı kişiye özel son derece doğal ve kişinin kendi kaş kıl rengiyle uyumlu sonuçlar elde edilmektedir.


İrem Güzellik Salonu, Diyarbakır Lazer Epilasyon & Cilt Bakımı

Merak ettiklerinizi bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz. Resim gönderimi sağlayıp sorularınızı iletebilirsiniz..

0507 580 47 23

Bize Ulaşın

İrem Güzellik Salonu Diyarbakır’da Buz lazer, Çatlak tedavisi, Cilt bakımı, Microblading, PRP, Eyeliner, Kaş laminasyon, Dermapen, G5 Zayıflama, Cilt beyazlatma, Agua Peeling, Akne Protokolü, Kalıcı Makyaj, Plazmapen, Ben Alımı, BB Glow, Dudak Vitamini, İpek Kirpik, Saç Simülasyonu başta olmak üzere bir çok alanda uzman ekibiyle steril salonunda profesyonel hizmet vermektedir.

> > > >
Bizi Arayın