BİZE SORUN
  • +90 507 580 47 23
  • +90 507 580 47 23

Yosun Peeling

Yosun Peeling

 Yosun Peeling

12 farklı denı̇z yosunu ve doğal bileşenlerin karışımından oluşan yosun peeling, cı̇lt yüzeyı̇nde yapılan hafı̇f masajla, 3,5 mm kadar cı̇lt altına ı̇ner. Yosun Peeling 72 saat süreyle mucizevi etkisini gösterir. Asidik bir ürün içermediği için, cildin PH seviyesini cilt yapısını bozmadan dengeler ve yeni hücre oluşumuna yardımcı olur.

İçeriğindeki mı̇krofı̇ber bileşenleri kan dolaşımını hızlandırır ve hücre yenı̇lenmesı̇nı̇ sağlar. Bu hücreler keratı̇n tabakasından oluştuğu ı̇çı̇n çok hassas cı̇ltlerde ve roza hastalığında bı̇le kullanılabı̇lı̇nı̇r. Keratı̇n hücrelerı̇nı̇n artması ı̇le cı̇lttekı̇ kızarıklık azalır. Yosun Peeling Mı̇krofı̇berler derinin dış tabakası epidermis ve lenf nodlarında da büyük ölçüde bulunan Langerhans hücrelerı̇nı̇ uyardığı için bakterı̇ üretı̇mı̇nı̇n azalmasına yardımcı olur. Aknelı̇ cı̇ltlerde en etkı̇lı̇ sonuçları almanızı sağlar. Bağ dokuyu uyararak kolajen ve elastı̇n üretı̇mı̇nı̇ tetı̇kler.

ALGAE (YOSUN) PEELİNG ETKİ ALANLARI;

Akne ve Aknenin Neden Olduğu Lekeler

Güneş Lekeleri

Nem Dengesini Yitirmiş Ciltler

Yağlı Ciltler

Kırışık ve Sarkmış Ciltler

Kuru Ciltler

Pigmentasyon ve Yaşlılık Lekeleri

Roza Hastalığı

Genişlemiş Gözenek ve Yara İzleri

Renk – Ton Eşitsizliği

Hassas Ciltler

Yanlış İşlemlerden ve Yanlış Kozmetik Ürün Kullanımından Dolayı İncelmiş Ciltler

Bölgesel Kararmalar (Koltuk Altı, Genital vb.)

Epilasyon Yanıklarının Neden Olduğu Lekeler

Yosun Peelingle Ezberleri Bozuyoruz.

12 farklı denı̇z yosunu ve doğal bileşenlerin karışımından oluşan ve her cilt tipine uygun Yosun Peeling hücre yenileme simülasyonu sayesinde ile tüm cilt sorunlarınızdan kurtulacaksınız.

OKSİJEN SERİSİ

İçerdiği perfluorodecalin ve ceramide sayesinde cildin alt katmanlarına kadar oksijen alımını arttırır ve hücre zarının sağlamlaştırılmasına fayda sağlar. Oksijen serisi hücre bağışıklığının iyileştirilmesi ve nem dengesinin sağlanmasında etkindir.

 

YAĞLI & KARMA CİLT SERİSİ

Yosun Peeling Cildi yatıştırıp nemlendiren, siyah noktalara ve dar egzamalara karşı koruyan aktif bileşenlerle zenginleştirilmiştir. Parlama önleyici etki sağlamak için sebumu, görünmez mikro ve zerrelere dönüştüren biyopolimerler içerir.

 

ANTİ AGİNG (YAŞLANMA KARŞITI) SERİSİ

DÉCAAR Anti Aging ürünleri cildi sıkılaştırmak ve nemlendirmek için çalışarak kırışıklıklara karşı savaşır, böylece hücre dönüşümünü iyileştirir. Altın, Hyaluronik Asit ve Peptidlerin kullanılması, cildi nemlendirmek, yağlılığı gidermek, elastikiyetini yeniden kazandırmak ve kırışıklıkları azaltmak için çok işlevli bir sonuç sunar.

 

LEKELİ CİLTLER İÇİN AYDINLATMA SERİSİ

Koyu renkli lekelerin görünümünü önemli ölçüde azaltan, cilt hiperpigmentasyonunu önleyen, yaşlanma belirtilerini gözle görülür şekilde azaltan, cildin pürüzsüz kalmasını sağlayan, “yüksek çözünürlüklü” bir netlik ve parlaklık ortaya çıkaran kapsamlı, dermatolojik olarak test edilmiş bir cilt tonu programıdır.

 

TEMİZLEYİCİ, TONİK VE PEELİNG SERİSİ

Gözenek tıkanıklığı ve toksik birikim gösteren ciltler için derinlemesine temizlik sağlar. Değerli minerallerin bir karışımı olan Kaolin, Yosun Peeling Aloe Vera ve Gliserin gözenekleri inceltmek ve cilt tıkanıklığını gidermek için birlikte çalışır. Antioksidan içerik maddeleri, serbest radikal hasarını nötralize eder ve hidrasyonu arttırırken cildin tahrişini azaltır. Cilt bariyer fonksiyonunu güçlendirir, yağ üretimini dizenler ve cildin bağışıklığını arttırır.


İrem Güzellik Salonu, Diyarbakır Lazer Epilasyon & Cilt Bakımı

Merak ettiklerinizi bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz. Resim gönderimi sağlayıp sorularınızı iletebilirsiniz..

0507 580 47 23

Bize Ulaşın

İrem Güzellik Salonu Diyarbakır’da Buz lazer, Çatlak tedavisi, Cilt bakımı, Microblading, PRP, Eyeliner, Kaş laminasyon, Dermapen, G5 Zayıflama, Cilt beyazlatma, Agua Peeling, Akne Protokolü, Kalıcı Makyaj, Plazmapen, Ben Alımı, BB Glow, Dudak Vitamini, İpek Kirpik, Saç Simülasyonu başta olmak üzere bir çok alanda uzman ekibiyle steril salonunda profesyonel hizmet vermektedir.

> > > >
Bizi Arayın