BİZE SORUN
  • +90 507 580 47 23
  • +90 507 580 47 23

Ozon Bakımı

Ozon Bakımı

 Ozon Bakımı

Yaşlılıkla birlikte cilt sağlıklıklı görüntüsünden kopabilir. Yaş ilerledikçe hücre sayıları azalır, epidermis yapı yorulur, keratin katmanı artar; deformasyonlar ve elastikiyet kayıplar başlar. Solunum enzimlerinin çalışma gücü azaldıkça hücrelerin enerjisi eskisi gibi yetmez. Ozon Bakımı Epidermis hücreler artık kendini yenileyemez, elastik lifleri parçalanır. Tüm bunlar doğal olarak cildin kırışmasına, sarkmasına, sağlıklı, canlı ve parlak görüntüsünün kaybolmasına neden olur.

Yaşlanmayı durduramayacağımız için yaşlanmanın getirdiği bu olumsuzlukları gidermek için cildimize ek işlemler yapmak zorunda kalırız. Ozon da bu işlemlerden biridir. Ozon Bakımı Tamamen doğal, insan vücuduna uyumlu ve yan etkisiz olduğu için de diğer yöntemlerden ayrılır.

Ozon Bakımı Cildinizi Yeniler

Ozon Bakımı, cildin güzelliğini koruyarak eskisi gibi yenilenmesine yardımcı olur. Ciltteki sorunları örtmez; doğal akışına kavuşturur. Ozon ile cilt bakımı birkaç yöntemle yapılabilir. Özellikle lokal ozon uygulamaları ve majör yöntem (kanla ozonu karıştırma) en çok tercih ettiğimiz metotlar arasındadır. Lokal yöntemde enjeksiyon, maske, yağ ve kremler kullanılır. Majör yöntemde önce bir miktar kan alınır, bu kan özel bir yöntemle ozonla karıştırılır ve damar yoluyla geri gönderilir. Bu sayede dolaşım sistemi çalıştırılır; toksinler atılır, hücreler çalıştırılır, cildin eskisi gibi kendini yenilemesi sağlanır.

Ozon Bakımı diğer cilt bakım uygulamalarından ayıran tarafı, işlemin içten ve dıştan yapılmasıdır. Bu sayede cildin oksijenlenmesi, nemlenmesi, korunması, yenilenmesi ve normal haline dönüştürülmesi sağlanır. Böylece kalıcı etki yaratılır. Cilt temizlenir, sıkılaşır, toksinler atılır. Bu nedenle ozon ile kırışıklık tedavisi mucizevi bir yöntem olarak kabul edilmelidir.


İrem Güzellik Salonu, Diyarbakır Lazer Epilasyon & Cilt Bakımı

Merak ettiklerinizi bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz. Resim gönderimi sağlayıp sorularınızı iletebilirsiniz..

0507 580 47 23

Bize Ulaşın

İrem Güzellik Salonu Diyarbakır’da Buz lazer, Çatlak tedavisi, Cilt bakımı, Microblading, PRP, Eyeliner, Kaş laminasyon, Dermapen, G5 Zayıflama, Cilt beyazlatma, Agua Peeling, Akne Protokolü, Kalıcı Makyaj, Plazmapen, Ben Alımı, BB Glow, Dudak Vitamini, İpek Kirpik, Saç Simülasyonu başta olmak üzere bir çok alanda uzman ekibiyle steril salonunda profesyonel hizmet vermektedir.

> > > >
Bizi Arayın