BİZE SORUN
  • +90 507 580 47 23
  • +90 507 580 47 23

Kretin Bakım

Kretin Bakım

 Kretin Bakım

Kretin Bakım cildimizde, tırnaklarımızda ve saçlarımızda bulunan önemli bir proteindir. Saçlarımızın %70’i keratinden oluşur. Keratin proteini saçlarımızı korur. Keratin eksikliği ise saçlarda cansızlığa, kuruluğa, matlığa, yıpranmalara, kopmalara ve kırılmalara neden olur.

Kretin Bakım; keratini saçlara geri yükler. Keratin bakımı sırasında saç telleri keratinle kaplanır ve her bir saç teli için koruyucu katman oluşur. Kretin Bakım sırasında yıpranmış saç telleri hızla onarılır; saçlara parlaklık, canlılık, pürüzsüzlük ve ipeksi bir yumuşaklık kazandırılır. Keratin yüklemesi saçları onarmanın yanı sıra saçları ısıya, güneşe ve yıpranmalara karşı korur. Saçlara ihtiyacı olan nemi ve proteini geri kazandırarak saçların kolay şekil almasını sağlar. Elektriklenmelere, kabarmalara son verir.

Keratin Bakımı Nasıl Yapılır?

Kretin Bakım sırasında öncelikle saçlar özel bir şampuanla birkaç kez yıkanır, kurutulur ve saçlara keratin içeren bakım kremi uygulanır.  Keratinin saça iyice nüfuz etmesi için saçlar dipt en uca iyice taranır ve tutam tutam fönlenerek kurutulur. Saç yıkanır, bakım kremi uygulanır ve son olarak kurutulur.

Keratin Bakımı Yaptırmak Zararlı Mıdır?

Kretin Bakım sırasında kullanılan malzemeler oldukça kaliteli ve güvenilir olmalıdır. Kalitesiz ürünlerle uygulanan keratin bakımı ile saçlarınız ve saç deriniz  zarar görebilir. Bu nedenle keratin bakımını güvenilir kuaförlerde yaptırmanız gerekmektedir.


İrem Güzellik Salonu, Diyarbakır Lazer Epilasyon & Cilt Bakımı

Merak ettiklerinizi bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz. Resim gönderimi sağlayıp sorularınızı iletebilirsiniz..

0507 580 47 23

Bize Ulaşın

İrem Güzellik Salonu Diyarbakır’da Buz lazer, Çatlak tedavisi, Cilt bakımı, Microblading, PRP, Eyeliner, Kaş laminasyon, Dermapen, G5 Zayıflama, Cilt beyazlatma, Agua Peeling, Akne Protokolü, Kalıcı Makyaj, Plazmapen, Ben Alımı, BB Glow, Dudak Vitamini, İpek Kirpik, Saç Simülasyonu başta olmak üzere bir çok alanda uzman ekibiyle steril salonunda profesyonel hizmet vermektedir.

> > > >
Bizi Arayın