BİZE SORUN
  • +90 507 580 47 23
  • +90 507 580 47 23

Saç Tasarım

Saç Tasarım

 Saç Tasarım

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüzde rüya gibi bir güzellikle tüm hayran gözleri üzerinizde toplamak ister misiniz? Bu soruya cevabınız “evet” ise size iyi bir haberimiz var. Çünkü Saç Tasarım zevk sahibi ve uzman kadrosuyla sizi kusursuz bir görüntüye kavuşturmak için hizmetinizde.

Biz Profesyonel Saç Tasarım olarak gelinlerimizle müşteri değil, arkadaşlık ilişkisi kuruyoruz. Bu sayede onlarla hazırlıkları boyunca çok keyifli dakikalar geçiriyoruz. Kuaför hazırlıklarınızın düğün telaşınız içinde sevdiklerinizle beraber rahatlayacağınız bir mola olmasını sağlıyoruz.

Size en iyi hizmeti sunabilmek için salonumuzda sadece dünya markalarının kaliteli ürünlerine yer veriyoruz. Saç Tasarım olarak Son teknolojik gelişmeleri ve trendleri yakından takip ederek en iyi sonuçlara ulaşmak için kendimizi devamlı yeniliyoruz. Saça ve cilde zarar vermeyecek olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanmaya da özen gösteriyoruz.

Gelin saçınızı hazırlamaya başlamadan önce sizin isteklerinizi ayrıntılarıyla dinliyoruz. Attığımız her adımda sizin içinize sinecek bir görüntüye ulaşmak için özenle çalışıyoruz. Düğün gününüzde bambaşka bir görüntüyle davetlilerinizin karşısına çıkmak isterseniz saçı yıpratmayacak renklendirme yöntemleriyle ve saç yapınıza göre farklı kesim teknikleriyle hizmet sunuyoruz. Saç Tasarım gelin saçınızın yüz şeklinize ve gelinlik modelinize uygun olmasına çok önem veriyoruz. Bu sayede düğününüzde bir bütün olarak muhteşem görünmenizi sağlıyoruz. Saç modelinizi hazırladıktan sonra kaliteli ve doğal görünümlü saç spreyleri kullanarak, saçlarınızın düğün gününüz boyunca güzelliğini korumasını sağlıyoruz.

Saç Tasarım hazırladıktan sonra hijyene çok önem verdiğimiz makyaj hazırlıklarınıza başlıyoruz. Makyajınızın yüz hatlarınıza ve saç modelinize uygun olmasına oldukça önem veriyoruz. Makyajınızı yaparken kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz. Bu sayede makyajınızın yüzünüzde düğün gününüz boyunca bozulmadan durmasını sağlıyoruz.

Siz de düğün gününüzde işi profesyonellere bırakıp, muhteşem bir güzelliğe ulaşmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Saç Tasarım hakkında daha fazla bilgi edinmek, Profesyonel Saç Tasarım gelin saçı ve makyajı fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


İrem Güzellik Salonu, Diyarbakır Lazer Epilasyon & Cilt Bakımı

Merak ettiklerinizi bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz. Resim gönderimi sağlayıp sorularınızı iletebilirsiniz..

0507 580 47 23

Bize Ulaşın

İrem Güzellik Salonu Diyarbakır’da Buz lazer, Çatlak tedavisi, Cilt bakımı, Microblading, PRP, Eyeliner, Kaş laminasyon, Dermapen, G5 Zayıflama, Cilt beyazlatma, Agua Peeling, Akne Protokolü, Kalıcı Makyaj, Plazmapen, Ben Alımı, BB Glow, Dudak Vitamini, İpek Kirpik, Saç Simülasyonu başta olmak üzere bir çok alanda uzman ekibiyle steril salonunda profesyonel hizmet vermektedir.

> > > >
Bizi Arayın